تصویر آلت

درباره ما

  /  درباره ما
a

Adakland: با شناخت و آگاهی در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات در کشور ترکیه به ویژه منطقه زیبا و مدیترانه ای آلانیا همچنان بر این باور است صداقت می تواند در جذب بهتر مشتری یاریمان دهد از این رو خواهان یک رابطه دوطرفه با مشتریانمان هستیم.

مشاوره: مشاوران ما از اولین تماس تا اجرای کامل آخرین خواسته های مشتریان در زمینه خرید و امضای قرارداد و انتقال سند ملکی و یا مشاغل و اخذ ویزا و مجوزهای لازم در خدمت آنها خواهند بود. همچنین انجام مشاوره و اطلاع رسانی صحیح از قانون های کشور ترکیه در کنار شما هستند.مشاوران ما به زبانهای ترکی، فارسی و انگلیسی  می توانند به شما مشاوره و یاری برسانند.

a
دیدگاه ما، احساس ما برای پیشنهادات خوب

کشور ترکیه بدون تردید یکی از کشورهای زیبای آسیایی اروپایی می باشد که از جهات مختلف اعم از مناطق تاریخی و گردشگری، آب و هوای مدیترانه ای و … موجب جذب گردشگران فراوان از کشورهای مختلف دنیا گردیده است. تیم آداک لند نیز با اطلاع کامل از مناطق مختلف ترکیه و به خصوص شهرهای زیبای استانبول و آلانیا و همچنین قوانین ترکیه می تواند بهترین مشاوره در زمینه های مختلف را به شما ارائه دهد. همیشه رابطه میان ما و مشتریان یک رابطه دو طرفه بوده است چرا که اولین قرارداد با مشتری به منزله ادامه همکاری در زمینه های مختلف می باشد و هیچگاه حاضر به ترک این رابطه نخواهیم بود.

اهداف ما: انجام خواسته ها و نیاز های مشتریان در کسب دانش و همچنین خدمت رسانی صحیح به مشتریان غیر بومی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. اگر خواهان خرید ملک در آلانیا و شهر های اطراف هستید، کافی است با مشاورین ما از طریق منوی تماس با ما ارتباط برقرار نمایید و ما تمام تلاش خود را برای راهنمایی و یافتن ملک مورد نظر شما انجام خواهیم داد.