آداک لند (ADAKLAND)

راهنمای مشتریان

راهنمای مشتریان


تیم adakland: با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات در کشور ترکیه به ویژه منطقه زیبا و مدیترانه ای آلانیا همچنان بر این باور است صداقت می تواند در جذب بهتر مشتری یاریمان دهد از این رو خواهان یک رابطه دو طرفه با مشتریان هستیم.


مشاوره:مشاوران و متخصصین ما از اولین تماس تا اجرای کامل آخرین خواسته های مشتریان در راستای خرید و امضای قرارداد و انتقال سند خانه و یا مشاغل و اخذ اجازه و ویزا های لازم در خدمت آنها خواهد بود همچنین انجام مشاوره و اطلاع رسانی صحیح از قانون های کشور ترکیه در زمینه خرید املاک تا اخذ سند و خرید ملزومات خانه در کنار شما هستند.  مشاوران ما به زبان های ترکی، فارسی و انگلیسی می توانند به شما مشاوره و یاری برسانند.


اهداف ما: انجام خواسته ها و نیاز های مشتریان در کسب دانش و همچنین خدمت رسانی صحیح به مشتریان غیر بومی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. اگر خواهان خرید ملک در آلانیا و شهر های اطراف هستید، کافی است با مشاورین ما از طریق منوی تماس با ما ارتباط برقرار نمایید و ما تمام تلاش خود را برای راهنمایی و یافتن ملک مورد نظر شما انجام خواهیم داد.

تماس با ما

جهت استفاده از خدمات و کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان در رابطه با موضوع سرمایه گذاری در ترکیه و یا در تمام زمینه های دیگر کافی است با شماره های ما در دفتر ترکیه و ایران از طریق واتساپ، ایمو و یا تلگرام تماس برقرار نمایید. همچنین می توانید از طریق گزینه تماس با ما پیام خود را ارسال نمایید و یا از طریق گزینه مشاوره آنلاین در صفحه اصلی به صورت آنلاین با مشاوران ما گفتگو نمایید. در غیر این صورت می توانید از طریق گزینه درخواست مشاوره در صفحه اصلی پیام و ایمیل خود را بگذارید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

شماره ترکیه(آلانیا):

  • در واتساپ، ایمو، تلگرام

شماره ایران:

  • در واتساپ، ایمو، تلگرام
یک نظر بده